18 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Воркшоп Design for change

Студенти-психологи стали учасниками воркшопу Design for change


    25 травня психологи ІІІ курсу Придунайської філії МАУП відвідали СОУП (самоорганізуючий учбовий простір),

де відбувся воркшоп Design for change. Цей захід був присвячений тому, як навчити дітей змінювати світ. Присутніх ознайомили з теоретичним матеріалом про дизайн мислення, про те, як змінити середовище, в якому живуть діти, а також про процес FIDS (Feel- відчуйте, Imagine - уявіть, Do - дійте, Share - розповсюдьте).

     Після теоретичної частини учасників розділили на три команди та дали час на те, щоб визначити проблему, яка, на їх думку, є значущою у нашому місті.

    Психологи ІІІ курсу разом з помічниками розкрили декілька актуальних проблем, які, на їх думку, потребують вирішення, а саме: нестача місць для  розваг та відпочинку, недостатня кількість смітників у місті, неякісні дороги, підвищення платні за міський транспорт та інші. 

    Представники кожної з команд презентували плакати, на яких зобразили певні проблеми та розповіли про можливі методи їх вирішення. Після цього усі присутні проголосували за ті питання, які потребують найбільшої уваги та які їм під силу вирішити. Так, проблема сміття стала найактуальнішою на цьому заході. Тому для подальшої роботи учасники склали анкету, метою якої було виявлення відношення населення міста Ізмаїла до сміття на вулицях. Усі присутні розділилися на пари та провели анкетування серед жителів нашого міста. Результати виявилися очікуваними. 

      Далі учасники сумісними зусиллями визначилися із заходом, який стане кроком до вирішення проблеми зі сміттям, побудували план, який допоможе втілити цю ідею у життя та розподілили між собою обов’язки.

      Студенти-психологи із зацікавленістю слухали теоретичну частину та взяли активну участь у цікавому заході, завдяки якому кожен отримав для себе щось нове та корисне. 

Автор - Барановська Наталія, 

студентка ІІІ курсу МАУП

                                                                                 Фотокор. – Ликов Іван, 

студент ІІІ курсу МАУП

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі