18 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Останній дзвінок для випускників

Останній дзвінок для випускників

   18 травня 2017 року в Придунайській філії МАУП пролунав Останній дзвоник для IV і V курсів.

 

   Свято розпочалося з урочистого підняття прапора України, і вперше над Придунайською філією МАУП замайорів прапор багатонаціонального міста Ізмаїла. Честь підняття прапора України було надано випускникам - активістам Денису Нівні та Ірині Нєчевій. Прапор міста Ізмаїла підняли студенти IV курсу Денис Перепелиця та Оксана Мартинюк.

   Із закінченням Академії привітали випускників директор Придунайської філії МАУП професор Гуменнікова Тамара Рудольфівна і заступник директора доцент Ліганенко Ірина Віталіївна, нагородивши особливими відзнаками - дзвіночками, «які пролунають завжди, коли студенти захочуть покликати на допомогу або оголосити про свою перемогу».

   Теплі слова на адресу випускників були сказані кураторами Куля Іриною Федорівною (V курс) та Огневой Ольгою Миколаївною (IV курс).

   Винуватці свята подякували абсолютно всім викладачам і технічному персоналу за вкладену працю і зробили нашій Академії подарунок - посадили алею троянд. Старости груп кожному випускнику надали характеристики у віршованій формі, що викликало жвавий інтерес у присутніх.

   Ведучі Гуцулюк Артем і Колісниченко Анастасія сприяли створенню атмосфери свята, зробивши його зворушливим і незабутнім.

  У цей день звучали пісні у подарунок випускникам від студентів III курсу Ликова Івана і Тараненко Олени та студента IV курсу Гаврилова Владислава.

   Привітали випускників їхні молодші друзі - першокурсники: Олена Арабаджи, Віолета Булгару і Владислава Кильчік.

   Свято Останнього дзвоника вийшло дуже добрим і зворушливим. Про це свідчили не тільки посмішки випускників, батьків, викладачів, а й очі, що наповнялись слізьми радості й щастя.

Голова студ. клубу «Комільфо»

Анастасія Колісниченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі