17 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Активне студентське життя у Придунайській філії МАУП

Процес навчання студентів Придунайської філії МАУП доповнюється виваженими сучасними практико-орієнтованими технологіями та методами виховної роботи. Особливу увагу професорсько-викладацький колектив приділяє розвитку студентського самоврядування. У філії плідно працює студентський клуб «Комільфо», гаслом якого є «Кожний знає, як треба». Саме в студентському клубі зароджується багато ідей та ініціатив, втілювати в життя які допомагають керівництво філії та викладачі.

Особливістю заходів є творчість, нестандартність, демонстрація індивідуальної траєкторії розвитку кожного студента. Крім офіційних свят початку та кінця кожного навчального року, студенти із задоволенням готуються до спортивних змагань між командами курсів, пісенних «battles», конференцій та олімпіад. Враховуючі багатонаціональність студентської аудиторії, особливої популярності набувають заходи «Українські вечорниці», «Бессарабський мерцішор», «Широка маслениця» та інші народні свята. Випускається газета «Alma-mater», новини студентського життя розміщуються на сайті, ведеться фотолітопис філії.

Все помітніше стає участь студентів Придунайської філії МАУП у громадсько-корисній позанавчальній діяльності. Так, студенти беруть участь у волонтерських проектах «Молодь міста проти СНІДу», «За здоровий спосіб життя», акціях «Від серця до серця», «Георгіївська стрічка», «МАУП –наш дім», майстер-класах Ізмаїльського фонду допомоги підприємцям з виготовлення народних іграшок, гроші від продажі яких збираються на будівництво дитячого майданчика.

Переглянути та обговорити фільми на морально-правову тематику можна в студентському кінолекторії, що працює під керівництвом молодіжної міської організації «Добра воля», а ознайомитись з новою літературою – в бібліоресторані «У Котляревського» (проект міської бібліотеки ім. І. П. Котляревського).

Зв’язок з майбутніми студентами підтримується через центри Зовнішнього незалежного оцінювання та «Абітурієнт», які протягом останніх трьох років функціонують на базі філії. Майбутні абітурієнти беруть участь в Олімпіадах з математики, історії України, біології, які проводяться разом з відділом освіти м. Ізмаїл, а також залучаються до різних видів виховної роботи: спортивних змагань з дартсу, більярду, пісенних конкурсів, фото-рейдів, флешмобів-акцій тощо.

Студенти Придунайської філії МАУП мають можливість розвивати та підтримувати «бойовий дух», здобуваючи важливих навичок на військовій кафедрі. Професійні знання удосконалюються в ході проведення олімпіад з предметів, тижнів навчальних дисциплін, науково-практичних студентських конференцій та виробничих практик.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі