25 | 06 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Психологічний супровід освіти в управлінському вузі

Психологічний супровід освіти в управлінському вузі

    На початку травня 2017 року на базі Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» проводилася наукова студентська

конференція. Майбутні психологи обговорювали питання психологічного супроводу освіти в управлінському виші. Метою конференції було визначення потреби у психологічних  компетенціях студентів економічних та юридичних напрямків, які навчаються у вищому навчальному закладі управлінського спрямування.

   Науковий захід було розпочато вітальним словом доктора педагогічних наук, професора, Гуменникової Т.Р. до студентів, викладачів та гостей конференції. Директор філії привітала присутніх з Днем психолога та наголосила на необхідності психологічної підготовки сучасного фахівця саме в управлінських вишах, оскільки професійна сформованість випускника ВНЗ неможлива без сформованості особистісної.

     Відкриття конференції було презентовано тематичним слайд-шоу та відеозвітом студентського молодіжного клубу «Психологія ХХІ століття». Голова клубу, студентка Мартинюк О.В. особисто звітувала про роботу клубу за 2016-2017 рр., що включала зустрічі з практикуючими психологами, бізнес-тренерами, коучерами з інших міст країни, проведення тренінгів та онлайн-семінарів. Учасниками клубу за перший рік роботи стали не лише майбутні психологи, але й студенти економічного та юридичного відділень, мешканці міста Ізмаїла та регіону, які щонеділі о 10.00 приходять за новою порцією інформації.

  Виступи учасників конференції торкнулись питань психологічного супроводу успішних економістів, юридичної практики та маркетологічних заходів. Так, яскравий виступ студентки Кучеренко К. про потребування бухгалтерами практичних психологічних знань викликав багато запитань та коментарів. 

  Обговорювався виступ студентки Барановської Н., яка підкреслила професійну зацікавленість здобутками психологічної практики фахівців юридичної галузі – адвокатів, слідчих та суддів.

    З результатами локальних досліджень виступила студентка V курсу – Чорна Тетяна, яка досліджувала питання мотивації навчання слухачів університету третього віку. Вона планує з матеріалами дослідження взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт у 2017 році.

     Група студентів І курсу підготувала аналітичну розвідку мотивації навчання студентів І-V курсів Придунайської філії. Емоційне сприйняття інформації викладачами та студентами викликав ряд виступів і коментарів.

    Учасники конференції були відзначені сертифікатами, а їхні керівники почесними грамотами за плідну роботу та з нагоди Дня психолога. 

     Свято студентської науки – це крок до майбутніх досліджень та можливість розвивати себе як майбутніх фахівців в області психології.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
pridunajska-filiya-maup-provodit-zno-2017Придунайська філія МАУП проводить ЗНО-2017           Почалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року в Придунайській філії...
kinooglyadi-v-pf-maupКіноогляди в Придунайській філії МАУП      28 травня на базі Придунайській філії МАУП організація «ФРІ» (Фундаментація Регіональних Ініціатив) провела...
prikhodte-do-nas-navchatisyaПриходьте до нас навчатися !                   День відкритих дверей у Придунайській філії МАУП завжди проходить дуже цікаво. Так і цього...
vchena-rada-pridunajskoji-filiji-maupВчена рада Придунайської філії МАУП  розглянула актуальні  питання       Чергова вчена рада Придунайської філії розглянула планові питання. Серед них...
vorkshop-design-for-changeСтуденти-психологи стали учасниками воркшопу Design for change     25 травня психологи ІІІ курсу Придунайської філії МАУП відвідали СОУП...
Он-лайн

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі