18 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Психологічний супровід освіти в управлінському вузі

Психологічний супровід освіти в управлінському вузі

    На початку травня 2017 року на базі Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» проводилася наукова студентська

конференція. Майбутні психологи обговорювали питання психологічного супроводу освіти в управлінському виші. Метою конференції було визначення потреби у психологічних  компетенціях студентів економічних та юридичних напрямків, які навчаються у вищому навчальному закладі управлінського спрямування.

   Науковий захід було розпочато вітальним словом доктора педагогічних наук, професора, Гуменникової Т.Р. до студентів, викладачів та гостей конференції. Директор філії привітала присутніх з Днем психолога та наголосила на необхідності психологічної підготовки сучасного фахівця саме в управлінських вишах, оскільки професійна сформованість випускника ВНЗ неможлива без сформованості особистісної.

     Відкриття конференції було презентовано тематичним слайд-шоу та відеозвітом студентського молодіжного клубу «Психологія ХХІ століття». Голова клубу, студентка Мартинюк О.В. особисто звітувала про роботу клубу за 2016-2017 рр., що включала зустрічі з практикуючими психологами, бізнес-тренерами, коучерами з інших міст країни, проведення тренінгів та онлайн-семінарів. Учасниками клубу за перший рік роботи стали не лише майбутні психологи, але й студенти економічного та юридичного відділень, мешканці міста Ізмаїла та регіону, які щонеділі о 10.00 приходять за новою порцією інформації.

  Виступи учасників конференції торкнулись питань психологічного супроводу успішних економістів, юридичної практики та маркетологічних заходів. Так, яскравий виступ студентки Кучеренко К. про потребування бухгалтерами практичних психологічних знань викликав багато запитань та коментарів. 

  Обговорювався виступ студентки Барановської Н., яка підкреслила професійну зацікавленість здобутками психологічної практики фахівців юридичної галузі – адвокатів, слідчих та суддів.

    З результатами локальних досліджень виступила студентка V курсу – Чорна Тетяна, яка досліджувала питання мотивації навчання слухачів університету третього віку. Вона планує з матеріалами дослідження взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт у 2017 році.

     Група студентів І курсу підготувала аналітичну розвідку мотивації навчання студентів І-V курсів Придунайської філії. Емоційне сприйняття інформації викладачами та студентами викликав ряд виступів і коментарів.

    Учасники конференції були відзначені сертифікатами, а їхні керівники почесними грамотами за плідну роботу та з нагоди Дня психолога. 

     Свято студентської науки – це крок до майбутніх досліджень та можливість розвивати себе як майбутніх фахівців в області психології.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі