17 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Вчена рада визначає вектори розвитку

 Вчена рада визначає вектори розвитку

              Вітаємо Вас зі святами -  Днем Прапора України та 25-річчям Незалежності України, а також наближенням Дня знань, професійного для кожного освітянина, та початком нового навчального року!

         У Придунайський філії МАУП відбулося засідання вченої ради. У порядку денному – аналіз роботи та перспективи розвитку філії на новий навчальний рік, затвердження  планів роботи кафедр тощо. Директор філії проф. Гуменникова Т.Р., підводячи підсумки минулого навчального року та визначаючи перспективи діяльності закладу, відзначила, що для підрозділу 2015-2016 навчальний рік був значущим, тому що колектив отримав високу оцінку (із незначними зауваженнями) своєї діяльності від комісії Міністерства освіти і науки, що дає підстави  плідно працювати надалі.

               Підсумки приймальної кампанії довели, що  абітурієнти регіону продовжують обирати філію для отримання вищої освіти в нашому регіоні. 

     У наданні освітніх послуг філія орієнтується на дані загальноукраїнської статистики, які свідчать, що  традиційно серед контрактників найбільш популярною залишається спеціальність 081 “Право” (більше 19,3 тис. зарахованих абітурієнтів). Другу та третю  сходинки у рейтингу займають спеціальності 073 “Менеджмент” та 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”.

              Активна профорієнтаційна робота та урізноманітнення її форм кафедрами філії надають можливість набрати нових абітурієнтів та утримати свої позиції. Протягом  2015-2016 року нам допомагали в цьому напрямку залучення до процедури ЗНО (основного та пробного етапів), робота сайту філії, соціальні мережі та публікації в пресі, потужність Днів відкритих дверей, які надають абітурієнтам знижку на 20% в оплаті за навчання.  

               Першочергові  позиції, які обумовлюють сьогодні стан перспективних напрямків підготовки фахівців:

               Особистісна орієнтованість. Формування цілісної особистості, усебічно розвиненої, здатної до критичного мислення. 

          Патріотизм з активною позицією. Спрямованість у підготовці на морально-етичні принципи і здатність приймати відповідальні рішення. 

               Інноваційне мислення – здатність змінювати навколишній світ, розвивати економіку, конкурувати на ринку праці, вчитися впродовж життя.

              Саме на цих позиціях будуватиметься  освітньо-виховний процес у наступному навчальному році.

        

                 Голова профорієнтаційного сектора студради філії

                                                     Інна Делігіоз 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі