25 | 06 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Свято академічної науки

Свято академічної науки в Придунайській філії МАУП

          Весняні дні квітня –  завжди свято науки в вищих навчальних закладах України. Науково-практичні студентськ

і конференції – це можливість і студенту, і викладачу продемонструвати пошукові, дослідницькі, практичні компетенції, презентувати свої міні-дослідження, посилити мотивацію студентів займатися пошуковою науковою діяльністю.

     У Придунайській філії МАУП 11.04.2017р. пройшла студентська науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми правозастосування господарського, митного, цивільного, трудового  та іншого законодавства та сучасні проблеми економічного розвитку в Придунайському регіоні, Україні та міжнародному просторі».

       Серед напрямків роботи:

- актуальні проблеми правозастосування господарського та цивільного законодавства в Придунайському регіоні, Україні та міжнародному просторі.

- проблеми правозастосування митного, трудового, природоохоронного законодавства  в Придунайському регіоні, Україні та міжнародному просторі.

- сучасні проблеми правозастосування законодавства про судові та правоохоронні органи України та новітні тенденції здійснення кримінального судочинства в Придунайському регіоні, Україні та міжнародному просторі.

-  проблеми економічного розвитку Придунайському регіоні та Україні.

 - вдосконалення обліку на підприємствах України.

- Зарубіжний досвід обліку як засіб підвищення інвестиційної привабливості.

- Проблема та засади створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон.

- Реформування податкової служби України. 

 

       Директор філії професор Гуменникова Т.Р. привітала викладачів та студентів зі святом Науки та наголосила, що це свято є традиційним в Придунайській філії МАУП. Змінюється ставлення сучасного студентства до такого виду наукової діяльності, майбутні бакалаври та магістри, що навчаються в  філії, вмотивовані брати участь в наукових заходах, отримати сертифікати, мати публікації, брати участь у соціальних проектах.

    Студентська аудиторія ставила цікаві та змістовні питання кожному доповідачу.  Презентаційний супровід доповідей зробив виступи студентів доступними, структурованими та ілюстрованими.

       Студенти вчились не тільки аргументовано доносити зміст доповіді до інших, а й мистецтву дискусії, формуючи елементи культури та поваги до думок та висловів один одного.

     Цікава дискусія на конференції, висновки та перспективи подальших структурних досліджень - це елементи діяльності, які наближують як доповідачів, так і слухачів до успішної майбутньої професійної діяльності студентів управлінських вищих навчальних закладів.

 

Микола Атанасов, студент III курсу,черговий по сайту

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Відео

Останні новини
pridunajska-filiya-maup-provodit-zno-2017Придунайська філія МАУП проводить ЗНО-2017           Почалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року в Придунайській філії...
kinooglyadi-v-pf-maupКіноогляди в Придунайській філії МАУП      28 травня на базі Придунайській філії МАУП організація «ФРІ» (Фундаментація Регіональних Ініціатив) провела...
prikhodte-do-nas-navchatisyaПриходьте до нас навчатися !                   День відкритих дверей у Придунайській філії МАУП завжди проходить дуже цікаво. Так і цього...
vchena-rada-pridunajskoji-filiji-maupВчена рада Придунайської філії МАУП  розглянула актуальні  питання       Чергова вчена рада Придунайської філії розглянула планові питання. Серед них...
vorkshop-design-for-changeСтуденти-психологи стали учасниками воркшопу Design for change     25 травня психологи ІІІ курсу Придунайської філії МАУП відвідали СОУП...
Он-лайн

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі