18 | 08 | 2017
Фотогалерея
Про Академію
Студенту
Абітурієнту
Наші партнери

Альтернатива ЗНО

Альтернатива ЗНО

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу ще в цьому році.

Як це зробити ?

Ситуація 1

Ви не здавали ЗНО, але маєте диплом молодшого спеціаліста.

Ви можете вступити до Придунайської філії МАУП на 2 або 3 курс (денна або заочна форма навчання) на підставі диплому молодшого спеціаліста :на споріднену спеціальність (термін навчання до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр становить 2 роки (денна форма) або 2 роки 6 місяців (заочна), на неспоріднену спеціальність (термін навчання до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр становить 3 роки (денна форма) або 3 роки 6 місяців (заочна).

Набори проводяться за спеціальностями:

  Правознавство

-          Менеджмент

-          Облік і аудит

-          Маркетинг

-          Економіка та управління персоналом

-          Психологія

 

Ситуація 2

Ви не здали ЗНО або не добрали потрібну кількість балів  та маєте лише атестат про повну середню освіту.

Ви можете подати документи  до Польсько-Українського культурно-освітнього центру при Придунайській філії МАУП. Зарахування до центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Міжрегіональній Академії управління персоналом та по завершенню отримати диплом державного зразка.

Ситуація 3

Ви закінчили школу 10-15 років тому і не можете опанувати програму підготовки до ЗНО та скласти його.

Ви можете стати студентом нашого вишу при умові закінчення 1 курсу на заочно-дистанційній формі навчання в Польсько-Українському культурно-освітньому центрі, який функціонує на базі Придунайській філії МАУП в місті Ізмаїл.

Вступ за результатами співбесіди!

 

Ситуація 4

Під час проведення ЗНО в Україні Ви працювали за кордоном або знаходились в рейсі та не встигли в сроки ЗНО бути на території України.

 

Можно стати студентом ВНЗ, а саме Придунайської філії МАУП, при умові вступу на 1 курс в Польсько-Український культурно-освітній центр, який функціонує за адресою:

М.Ізмаїл, вул. Клушина 3А, ТЕЛ. 4-86-53

 

Відкрий себе в МАУП!

 

Ласкаво запрошуємо до нашого вищого навчального закладу!

Відео

Останні новини
vitannyaШановні   першокурсники та студенти старших курсів, які вступили до Придунайської філії  МАУП на денну форму навчання у 2017 році!   Щиро вітаємо Вас...
blagodarnost-ot-vypusknikov-yuristovБольшое спасибо всему коллективу Придунайского филиала МАУП от...
blagodarnost-ot-ekonomistovБлагодарность   директору   и профессорско-преподавательскому составу Придунайского филиала МАУП от экономистов       Выпускники Придунайского филиала...
psikhologi-bakalavry-vynosyat-blagodarnostПсихологи-бакалавры Придунайского филиала от всего сердца выносят...
maup-rad-novym-studentamМАУП рад новым студентам       Очередной День открытых дверей в Придунайском филиале МАУП был проведен 24.06.17. Приемная комиссия приняла заявления...
pamyati-mikhaya-emineskuПамяти Михая Эминеску       В среду, 14 июня,  наш город посетили гости из Румынии в рамках культурной программы, посвященной памяти известного...
Он-лайн

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі